Дума: Sylvie

Произношение на френски [fr]
sil.vi

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Sylvie на френски

Местоположение на произнеслите думата

Произношение на английски [en]
ˈsɪlvi

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Sylvie на английски

Случайна дума: êtreamourMoulin Rougeeau de toiletterire