Дума: St. Simon

St. Simon произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете St. Simon на френски

Местоположение на произнеслите думата

St. Simon произношение на английски [en]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете St. Simon на английски

Случайна дума: êtreamourMoulin Rougeeau de toiletterire