Дума: shampoing

shampoing произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете shampoing на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: Louvre70ChienC'est la vieJe voudrais une table