Дума: salut

Произношение на френски [fr]
sa.ly

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете salut на френски

Местоположение на произнеслите думата

Произношение на румънски [ro]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете salut на румънски

Случайна дума: Louvre70ChienC'est la vieJe voudrais une table