Дума: Renault

Произношение на френски [fr]
ʁə.no

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Renault на френски

Местоположение на произнеслите думата

Произношение на италиански [it]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Renault на италиански

Случайна дума: Persiltrompe-l'oeilforce majeurequelque chosemignon