Дума: poitou

Местоположение на произнеслите думата

poitou произношение на корейски [ko]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете poitou на корейски

Случайна дума: Persiltrompe-l'oeilforce majeurequelque chosemignon