Дума: Paolo Villaggio

Произношение на италиански [it]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Paolo Villaggio на италиански

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: GuccicamiciaSaraPinocchioGiuseppe