Дума: pagare

Добавена на: 14/05/2009 Прослушано: 730 пъти

Произношение на италиански [it]
pa'gare

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете pagare на италиански

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: tacere, così così, Monterosso al Mare, accogliente, cecchi