Дума: Outaouais

Outaouais произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Outaouais на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: Louvre70ChienC'est la vieJe voudrais une table