Дума: oncle

oncle произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете oncle на френски

Местоположение на произнеслите думата

oncle произношение на каталонски [ca]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете oncle на каталонски

oncle произношение на интерлингва [ia]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете oncle на интерлингва

Случайна дума: Louvre70ChienC'est la vieJe voudrais une table