Дума: nous pleurons

Произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете nous pleurons на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: Persiltrompe-l'oeilforce majeurequelque chosemignon