Дума: non

non произношение на френски [fr]
nɔ̃

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете non на френски

Местоположение на произнеслите думата

non произношение на латински [la]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете non на латински

non произношение на италиански [it]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете non на италиански

non произношение на интерлингва [ia]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете non на интерлингва

Случайна дума: êtreamourMoulin Rougeeau de toiletterire