Дума: Nikon

Nikon произношение на японски [ja]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Nikon на японски

Местоположение на произнеслите думата

Nikon произношение на английски [en]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Nikon на английски

Случайна дума: Hayao MiyazakiいただきますArigatou (ありがとう)tsunamiAnata ga suki desu