Дума: macaron

macaron произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете macaron на френски

Местоположение на произнеслите думата

macaron произношение на венециански [vec]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете macaron на венециански

Случайна дума: Persiltrompe-l'oeilforce majeurequelque chosemignon