Дума: Louvre

Louvre произношение на френски [fr]
luvʁ

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Louvre на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: êtreamourMoulin Rougeeau de toiletterire