Дума: intervento chirurgico

intervento chirurgico произношение на италиански [it]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете intervento chirurgico на италиански

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: mozzarellarosaCome va?abbacchiatopagina