Дума: hadde

Местоположение на произнеслите думата

Произношение на норвежки книжовен [no]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете hadde на норвежки книжовен

Случайна дума: Hamit Altıntopcerendeğilgerizekalılütfen