Дума: François Girardon

Произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете François Girardon на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: Persiltrompe-l'oeilforce majeurequelque chosemignon