Дума: force majeure

Произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете force majeure на френски

Местоположение на произнеслите думата

Произношение на шведски [sv]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете force majeure на шведски

Произношение на английски [en]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете force majeure на английски

Случайна дума: Persiltrompe-l'oeilforce majeurequelque chosemignon