Дума: Conegliano-Valdobbiadene

Добавена на: 10/06/2010 Прослушано: 2.0K пъти

в:

Произношение на италиански [it]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Conegliano-Valdobbiadene на италиански

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: Gino PaoliPier Paolo PasoliniAntonio Canovaincontrollatomolto