Дума: Cartier

Произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Cartier на френски

Местоположение на произнеслите думата

Произношение на английски [en]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Cartier на английски

Случайна дума: Persiltrompe-l'oeilforce majeurequelque chosemignon