Boutique произношение: Как се произнася Boutique на английски, немски, френски, испански, шведски

Дума: Boutique

Добавена на: 05/05/2008 Прослушано: 6.8K пъти
в: noun, French origin, anglicisation, shops

Произношение на английски [en]