Дума: Bente

Произношение на датски [da]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Bente на датски

Местоположение на произнеслите думата

Произношение на норвежки книжовен [no]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Bente на норвежки книжовен

Произношение на норвежки съвременен [nn]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Bente на норвежки съвременен

Случайна дума: zoneMammutlæseabonnementTermin