Дума: Ballon d'Or

Pick your team and win on Fanduel Join now

Ballon d'Or произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Ballon d'Or на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: Persiltrompe-l'oeilforce majeurequelque chosemignon