Дума: balayage

balayage произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете balayage на френски

Местоположение на произнеслите думата

balayage произношение на английски [en]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете balayage на английски

Случайна дума: Louvre70ChienC'est la vieJe voudrais une table