Дума: arbre

Произношение на френски [fr]
aʁbʁ

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете arbre на френски

Местоположение на произнеслите думата

Произношение на каталонски [ca]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете arbre на каталонски

Случайна дума: Persiltrompe-l'oeilforce majeurequelque chosemignon