Дума: ADN

Произношение на френски [fr]
a.de.ɛn

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете ADN на френски

Местоположение на произнеслите думата

Произношение на португалски [pt]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете ADN на португалски

Случайна дума: Persiltrompe-l'oeilforce majeurequelque chosemignon