Дума: 水素

Местоположение на произнеслите думата

水素 произношение на корейски [ko]
suso

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете 水素 на корейски

Случайна дума: Hayao MiyazakiいただきますArigatou (ありがとう)tsunamiAnata ga suki desu