Дума: نان مدیترانه‌ای

نان مدیترانه‌ای произношение на персийски [fa]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете نان مدیترانه‌ای на персийски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: یادگاریاطاق زیر شیروانیكشورابرنواختروحشتناک

Related words: نان قندینان کنجدینان کورنان لواشنان محلینان همبرگرنانازنانخواهنانشنانکلی