Дума: نان زیره‌ای

نان زیره‌ای произношение на персийски [fa]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете نان زیره‌ای на персийски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: پدر سگکامپیوترروانشناسیتراکنشتورج کشتکار‎

Related words: نان تستنان خشكنان خشکنان داغنان رولنان ساندویچینان سفره هفت سیننان سنگکنان سوخارینان شیرمال