Дума: Сардинское королевство

Произношение на руски [ru]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Сардинское королевство на руски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: Борис ГодуновСочиАркадий Аверченкоматрёшкапараллелепипед