Дума: équivalent

Произношение на френски [fr]
e.ki.val

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете équivalent на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: êtreamourMoulin Rougeeau de toiletterire