каталонски думи, очакващи произнасяне

Език: каталонски [Català] Назад към каталонски

257 думи, очакващи произнасяне. Назад към каталонски [Català]
  • Запиши произношението на cabrafigarcabrafigar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на dansardansar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на dardardardar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на cabrejarcabrejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на efectuarefectuar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на edulcoraredulcorar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на datardatar [verbos, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на caboriejarcaboriejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на cabotejarcabotejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на eduireduir [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на dardar [kalbos dalis (prieveiksmis), kalbos dalis (ištiktukas), verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на efeminarefeminar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на efigiarefigiar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на bagotarbagotar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на baladrejarbaladrejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на bagolarbagolar [charrar, parlièr, lengut, barjacaire, batanaire, japaire, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на abaronarabaronar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на bagassejarbagassejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на radiarradiar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Запиши произношението на vaccinarvaccinar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Запиши произношението на ujarujar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Запиши произношението на quadruplicarquadruplicar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Запиши произношението на raciocinarraciocinar [termos médicos, verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Запиши произношението на quadricularquadricular [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Запиши произношението на ulcerarulcerar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Запиши произношението на vacarvacar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Запиши произношението на rabejarrabejar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Запиши произношението на racionarracionar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Запиши произношението на vagabundejarvagabundejar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Запиши произношението на ullarullar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]