каталонски думи, очакващи произнасяне (от forfollar до emmalurir-se)

Език: каталонски [Català] Назад към каталонски

91 думи, очакващи произнасяне. Назад към каталонски [Català]
  • Запиши произношението на forfollarforfollar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на forfollejarforfollejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на formatjarformatjar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на fornillarfornillar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на fosfatarfosfatar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на fosforarfosforar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на fosforejarfosforejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на fotesejarfotesejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на fotisquejarfotisquejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на fotjarfotjar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на forjarforjar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на fornicarfornicar [sex, slang, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на emmaressaremmaressar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на emmaridaremmaridar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на emmatar-seemmatar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на emmatxucaremmatxucar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на emmelangiremmelangir [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на emmelaremmelar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на emmerdissaremmerdissar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на embuatarembuatar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на embuinarembuinar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на embutllofarembutllofar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на emetitzaremetitzar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на emfasitzaremfasitzar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на emmainadar-seemmainadar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на emmaleir-seemmaleir-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на emmalesar-seemmalesar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на emmallar-seemmallar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на emmalurar-seemmalurar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на emmalurir-seemmalurir-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]