каталонски думи, очакващи произнасяне

Език: каталонски [Català] Назад към каталонски

279 думи, очакващи произнасяне. Назад към каталонски [Català]
  • Запиши произношението на quimificarquimificar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на qüestionejarqüestionejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на qüestionarqüestionar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на quintarquintar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на quitarquitar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на queixalarqueixalar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на queixalejarqueixalejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на palparpalpar [verbos, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на querar-sequerar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на quillar-sequillar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на quarellar-sequarellar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на quissolarquissolar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на quintaessenciarquintaessenciar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на quintuplicarquintuplicar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на quilificarquilificar [biología, alimentación, digestión, quilo, alimento, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на palesarpalesar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на pallarpallar [verbo, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на obscurirobscurir [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на obstarobstar [verbo transitivo direto, verbo transitivo indireto, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на obsedirobsedir [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на palmetejarpalmetejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на pal·liarpal·liar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на palatalitzarpalatalitzar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на palanquejarpalanquejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на pairar-sepairar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на obstinar-seobstinar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на obsessionarobsessionar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на obstaculitzarobstaculitzar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Запиши произношението на obsequiarobsequiar [verb - infinitiu, verb - infinitive]